مصدومیت عجیب کارلوس ته وز در زندان! + شورش زندانیان در ونزوئلا؛ ۶۸ نفر کشته شدند – فروشگاه هدیه

ورزش سه: ته وز که به ملاقات یکی از دوستان زندانی خود رفته بود، دچار مصدومیت عضلانی شد.

ستاره سابق یوونتوس، منچستریونایتد و سیتی پس از حضوری ناموفق در فوتبال چین، بار دیگر به بوکا بازگشته است
چند روز پیش بود که اعلام شد ته وز به دلیل مصدومیت عضلانی سه هفته قادر به حضور در میادین نیست و حالا فاش شده است که او در زندان دچار این مصدومیت شده است.

دوست ته وز سال 2010 به دلیل حمله به ماشین حمل پول به 16 سال زندان محکوم شد.

ستاره سابق یوونتوس، منچستریونایتد و سیتی پس از حضوری ناموفق در فوتبال چین، بار دیگر به بوکا بازگشته است. در سه ماه اخیر او هنوز نتوانسته فرم سابق خود در بوکا را تکرار کند و زیر فشار انتقادات قرار دارد و حالا یک مصدومیت عجیب، کار را برای او سخت تر نیز کرده است.

ورزش سه: ته وز که به ملاقات یکی از دوستان زندانی خود رفته بود، دچار مصدومیت عضلانی شد.

گویا ته وز برای ملاقات با یکی از دوستان خود به نام بتو، به زندانی در کوردوبا رفته بود و آنجا بیست دقیقه با دیگر زندانی ها فوتبال بازی کرده است. همان بیست دقیقه پرفشار سبب مصدومیت وی شده و او سه هفته زمان برای بازگشت نیاز دارد.

——————-

خبرگزاری ایرنا: شورش و آتش سوزی در یک بازداشتگاه پلیس در ونزوئلا 68 کشته بر جای گذاشت.

«طارق ویلیام صعب» دادستان کل ونزوئلا در صفحه شخصی خود در تویتر نوشت: به دنبال حوادث تلخی که بر اثر آتش سوزی در مرکز پلیس ایالت کارابوبو رخ داد 68 نفر جان خود را از دست دادند
نزدیکان زندانیان تلاش کردند که وارد مرکز پلیس شوند اما ماموران برای مقابله با آنها از گاز اشک آور استفاده کردند.
ونزوئلا با محدودیت فضای لازم برای زندانیان روبروست. اغلب افراد مظنون و یا کسانی که قرار است محاکمه شوند، به بازداشتگاه های پلیس فرستاده می شوند.

سال گذشته نیز 65 نفر بر اثر خشونت، سوءتغذیه و بیماری سل در زندان های ونزوئلا جان خود را از دست دادند.

خبرگزاری ایرنا: شورش و آتش سوزی در یک بازداشتگاه پلیس در ونزوئلا 68 کشته بر جای گذاشت.

همچنین در ماه اوت 2017، شورش در یک بازداشتگاه پلیس در ایالت «آمازوناس» 37 کشته و 14 زخمی بر جای گذاشت. در ماه آوریل 2017 نیز بر اثر درگیری میان زندانیان در شهر «بارسلونا» ونزوئلا 12 نفر کشته شدند.

«طارق ویلیام صعب» دادستان کل ونزوئلا در صفحه شخصی خود در تویتر نوشت: به دنبال حوادث تلخی که بر اثر آتش سوزی در مرکز پلیس ایالت کارابوبو رخ داد 68 نفر جان خود را از دست دادند. ما چهار مقام قضایی را برای رسیدگی به این حادثه غم انگیز مامور کردیم.

«کارلوس نیه تو» رئیس گروه حقوق بشری «پنجره ای رو به آزادی» گفت که زندانیان اسلحه یک مامور نگهبان را دزدیدند و تختخواب ها را آتش زدند، که در پی این اتفاق «برخی از آنها در آتش سوخته و برخی دیگر بر اثر استنشاق دود خفه شدند.»

Posted on: 2018-03-30, by : jadidkado

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *