طنز؛ اکران به وقت شام در ژاپن + سالار عقیلی برای تیم ملی چه می‌خواند؟ – فروشگاه هدیه

محمدرضا ستوده در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: میگن قراره فیلم به وقت شام توی ژاپن اکران بشه. به نظرتون ایده تبلیغاتی گروه سازنده فیلم چی می‌تونه باشه؟

مثلا اینکه همونایی که به مجتمع کورش حمله کردن، با شمشیر و کلاش و نارنجک سوار اسب بشن و شبانه راه بیفتن سمت توکیو

مثلا اینکه همونایی که به مجتمع کورش حمله کردن، با شمشیر و کلاش و نارنجک سوار اسب بشن و شبانه راه بیفتن سمت توکیو. احتمالا بعد از یک ماه میرسن اونجا. یک شبانه‌روز در اطراف توکیو بیتوته می‌کنن تا خستگی راه از تنشون در بره بعد شبیخون بزنن به شهر.

من بودم نخست وزیر ژاپن رو هم گروگان می‌گرفتم که حساب کار دستشون بیاد و بدونن که راهی جز دیدن این فیلم ندارن. اینایی هم که اعتراض می‌کنن که مردم می‌ترسن و اذیت میشن چیزی از تبلیغات سرشون نمیشه. دیگه کسی با تیزر تلویزیونی و بنر و بیلبورد و خواهش و تمنا نمیره سینما. مخاطب رو باید به زور به هنر پیوند داد. اگه به خود مردم باشه کتاب و سینما هیچ جایی توی سبد خانواده‌شون نداره. باید به زور سبدشونو پر از فیلم و کتاب و فرهنگ و هنر کرد. اگه زبون خوش می‌فهمیدن که لازم نبود آدم با اسب بره توی کورش که. تازه ژپنی‌ها دیگه هیچی. ملت چغر و بد‌بدن. حتما باید یه فکر اساسی برای تبلیغات‌شون کرد…

ژاپنی‌ها خودشون اهل هاراگیری هستن پس باید با تمام قدرت تبلیغ کرد تا مجاب بشن که برن فیلمو ببینن. لذا باید با اسب توی خیابونای توکیو بتازن و سر مردم رو از روی تنشون جدا کنن. اینجوری میفهمن که به وقت شام واقعا ارزش دیدن رو داره. حتی میشه چندتا دینامیت گذاشت زیر هیروشیما و یاد و خاطره بمب اتم رو براشون زنده کرد.

محمدرضا ستوده در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: میگن قراره فیلم به وقت شام توی ژاپن اکران بشه. به نظرتون ایده تبلیغاتی گروه سازنده فیلم چی می‌تونه باشه؟

——————-

ورزش سه: طبق تصمیم مسئولان قرار است سرود رسمی تیم ملی فوتبال ایران برای جام جهانی توسط سالار عقیلی ضبط و منتشر شود
البته به نظر می رسد سالار عقیلی قصد دارد ۲ سرود جداگانه را برای تیم ملی اجرا کند که ابیات اول این ۲ سرود منتشر شده است.

گل می‌دمد از خاک وطن در شب میدان/ پرمی‌کشد از بامِ جهان، پرچم ایران

این خواننده کشورمان این روزها مشغول آماده سازی ترانه رسمی تیم ملی است تا اتفاقی متفاوت را نسبت به دوره های قبلی رقم بزند.

سرود اول:

ورزش سه: طبق تصمیم مسئولان قرار است سرود رسمی تیم ملی فوتبال ایران برای جام جهانی توسط سالار عقیلی ضبط و منتشر شود.

این ها بخشی از ترانه های رسمی تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ است که یک ماه مانده تا شروع این رویداد بزرگ توسط یکی از خوانندگان کشورمان در حال آماده سازی است.

باید دید بعد از آماده شدن این ترانه ها و انتشار آنها به صورت رسمی چه استقبالی از سوی مردم نسبت به این سرودها شاهد خواهیم بود.

سرود دوم :

بعد از هزار و یک شب با همتی دوباره/ بعد از هزار و یک شب با همتی دوباره/ در صحنه می‌درخشیم با 11 ستاره

Posted on: 2018-05-28, by : jadidkado

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *