تساوی یاران محمدی به ضرر تیم عزت‌اللهی + بازارچه صنایع دستی در مشگین شهر دایر می شود – فروشگاه هدیه

ورزش سه: مسابقات هفته سی‌اُم و پایانی فصل لیگ برتر روسیه از ساعت ۱۵:۳۰ امروز با برگزاری هشت بازی همزمان پیگیری شد و در چارچوب آن تیم آمکار که سعید عزت‌اللهی را برای دومین بازی متوالی روی نیمکت داشت، میزبان تیم اخمت گروزنی بود که میلاد محمدی را از ابتدا و با تغییر پست به‌عنوان هافبک راست بازی داد
اخمت گروزنی با این تساوی مقابل آمکار ۳۸ امتیازی ماند و فصل را با سقوط یک پله‌ای و حضور در رتبه نهم جدول لیگ برتر روسیه به پایان رساند که بعد از آنها تیم روبین کازان در رده دهم جدول قرار گرفت.

یاران عزت‌اللهی که در صورت پیروزی مقابل اخمت گروزنی می‌توانستند بقای خود را در لیگ برتر روسیه قطعی کنند، به تساوی بدون گل خانگی برابر یاران محمدی رضایت دادند تا با ۳۵ امتیاز و قرار گرفتن در رده سیزدهم جدول فصل را تمام کنند و راهی پلی‌آف شوند.

میلاد محمدی مثل هفته‌های قبل حضور کامل در ترکیب اخمت گروزنی در آخرین مسابقه فصل داشت ولی عزت‌اللهی برخلاف محمدی، برای دومین مسابقه متوالی فرصت بازی برای آمکار را پیدا نکرد و نیمکت‌نشین بود.

ورزش سه: مسابقات هفته سی‌اُم و پایانی فصل لیگ برتر روسیه از ساعت ۱۵:۳۰ امروز با برگزاری هشت بازی همزمان پیگیری شد و در چارچوب آن تیم آمکار که سعید عزت‌اللهی را برای دومین بازی متوالی روی نیمکت داشت، میزبان تیم اخمت گروزنی بود که میلاد محمدی را از ابتدا و با تغییر پست به‌عنوان هافبک راست بازی داد.

——————-

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مشگین شهر از راه اندازی بازارچه صنایع دستی در این شهرستان هم زمان با ماه مبارک رمضان خبر داد
علاوه بر این بازارچه صنایع دستی در طول فصل تابستان در محل پل معلق مشگین شهر دایر خواهد بود.

او با اشاره به دعوت از هنرمندان سایر استان ها، اضافه کرد: حدود 70 غرفه برای این بازارچه پیش بینی شده و از تاریخ پنجم تا یازدهم خرداد در محل هتل آریس مشگین شهر برگزار می شود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مشگین شهر از راه اندازی بازارچه صنایع دستی در این شهرستان هم زمان با ماه مبارک رمضان خبر داد.

جعفری با اشاره به فعالیت 30 رشته صنایع دستی در این شهرستان ادامه داد: بیشترین سهم تولیدات به هنرهای چرمی، بافته های داری و غیر داری، چرم و نمدمالی اختصاص یافته است.

محرم جعفری رئیس اداره میراث فرهنگی مشگین شهر با اعلام این خبر تصریح کرد: این بازارچه در راستای حمایت از تولیدات هنرمندان استان برگزار می شود.

او به فعالیت 3 هزار هنرمند صنایع دستی نیز در این شهرستان اشاره کرد و بیان کرد: از این تعداد 60 نفر در کارگاه های صنایع دستی و مابقی در منازل خود اقدام به تولید می کنند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

Posted on: 2018-05-31, by : jadidkado

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *