تروریست‌های میرجاوه منتظر پاسخ کوبنده ایران باشند – فروشگاه هدیه

خبرگزاری تسنیم: شهریار حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا درباره جزییات درگیری روز گذشته گروهک اشرار و تروریست‌های مسلح در منطقه مرزی میرجاوه اظهار کرد: بامداد روز گذشته تعدادی از افراد یک گروهک تروریستی مسلح به برجک میل 89 مرزی میرجاوه حمله کردند که در این درگیری تعدادی از مرزبانان و نیروهای انتظامی کشورمان به شهادت رسیدند

وی تاکید کرد: امیدواریم توجه ویژه‌ای از سوی مقامات پاکستانی برای تامین امنیت مرزها صورت گیرد.

وی با بیان اینکه مسئولان پاکستان باید جوابگوی حضور گروهک‌های تروریستی و اشرار در مرز خود باشند، گفت: وزارت امور خارجه و مسئولان ذیربط کشورمان، انتقادات خود را به مسئولان پاکستانی بابت عدم تامین امنیت در مرزهای این کشور با ایران اعلام کرده‌اند و امیدواریم بررسی قطعی از سوی کشور همسایه صورت گیرد تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

وی افزود: متاسفانه هر از چندی گروههای تروریستی و اشرار از سمت مرز پاکستان به ایجاد مزاحمت می‌پردازند که این مهم باید از سوی مسئولان پاکستانی مورد توجه واقع شود و امنیت این منطقه مورد دقت قرار گیرد.

به گفته حیدری، مقاومت دلاورمردانه مرزبانان و پاسداران کشورمان باعث عقب‌نشینی تروریست‌های کوردل شد و ما به روان همه شهدای کشورمان درود می‌فرستیم.

مدیرکل دفتر امور مرزی وزارت کشور با بیان اینکه تروریست‌ها از داخل خاک پاکستان اقدام به این حمله کور کرده بودند، تصریح کرد: تروریست‌ها به انواع سلاح‌های سبک و نیمه سنگین مجهز بودند اما نیروهای ما مقاومت غیور مردانه‌ای به خرج دادند و تعدادی از آنها را به هلاکت رسانده و مجروح کردند.

مدیرکل دفتر امور مرزی وزارت کشور با بیان اینکه برنامه‌هایی همانند دیوار کشی و … نیز در مرزها مورد توجه بوده است، گفت: تمامی اقدامات در بهبود امنیت مرزها اثرگذار است اما در چنین شرایطی کشور همسایه نیز باید به تامین امنیت مرز خود بپردازد و اقدامات یک سویه به تنهایی اثرگذار نیست.

وی با بیان اینکه تروریست‌ها قصد ورود به عمق مرزی کشورمان را داشتند، افزود: در این درگیری که از سمت مرز پاکستان و با سلاح‌های سبک و نیمه سنگین صورت گرفت، 2 نفر از نیروهای مرزبانی و 2 نفر از نیروهای بسیجی به شهادت رسیدند و 3 نفر از نیروهای پاسدار، بسیجی و مرزبانی نیز مجروح شدند.

مدیرکل دفتر امور مرزی وزارت کشور با تاکید بر اینکه پاسخ قاطعی به تروریست‌های کوردل داده خواهد شد، گفت: این تروریست‌های مزدور، آلت دست بیگانگان و کشورهای غربی هستند و به‌زودی اعمال ننگین آنها و حمله به مرزبانان، پاسخ داده می‌شود.

حیدری تصریح کرد: متاسفانه مرز شرقی ایران و پاکستان به صورت یک طرفه از سوی کشورمان تامین می‌شود و کشور پاکستان مرزبانی مشخصی برای کنترل ندارد و این ضعف باید هر چه زودتر برطرف شود.

خبرگزاری تسنیم: شهریار حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا درباره جزییات درگیری روز گذشته گروهک اشرار و تروریست‌های مسلح در منطقه مرزی میرجاوه اظهار کرد: بامداد روز گذشته تعدادی از افراد یک گروهک تروریستی مسلح به برجک میل 89 مرزی میرجاوه حمله کردند که در این درگیری تعدادی از مرزبانان و نیروهای انتظامی کشورمان به شهادت رسیدند.

Posted on: 2018-04-19, by : jadidkado

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *